Promocja od Provident. Do pożyczki na 2000 zł tablet gratis!
Pomimo nowego prawa, które ma wejść w życie już za kilka dni, firmy pożyczkowe kontynuują ofensywę medialną. Firma Provident chcąc promować swój nowy produkt jakim jest pożyczka samoobsługowa, rozdaje tablety do każdej pożyczki na kwotę minimum 2000 zł. Tak chce przyciągnąć nowych klientów i pokazać, że również może udzielać pożyczek przez Internet - szybko i bez wielu formalności.
2016-03-07, 14:24

O promocji dowiedzieć się można z telewizji oraz ze strony Provident Polska. Nie ma co ukrywać, że promocja jest całkiem atrakcyjna bo pomimo tego, że otrzymamy tablet, pożyczki w Providencie są naprawdę jednymi z najtańszych w Polsce jeśli chodzi o sektor pozabankowy. Pod tym względem ciężko szukać lepszej oferty.

Provident nadal liderem, ale z mniejszymi zyskami

Kilka dni temu spółka opublikowała informacje o zysku w Polsce i na Litwie, który był mniejszy rok do roku o 4,8%. Przychody Provident Polska osiągnęły poziom 267,4 mln GBP za 2015 r. zaś w roku 2014 było to 308,8 mln GBP co w tym przypadku oznacza spadek o 13,4%.

Spadki rzekomo spowodowane są stale rosnącym rynkiem pożyczek chwilówek udzielanych online przez takie firmy jak Vivus czy Wonga. Co prawda jest to nadal bardzo mała część całego rynku, ale daje powody do wprowadzania zmian w ofercie giganta. Stąd nowym tworem Providenta jest pożyczka samoobsługowa dostępna przez Internet. Warto przypomnieć, że nie dawno firma zdecydowała się zmienić swoje logo przechodząc całkiem ciekawy rebranding - dla wielu osób nowe logo i wygląd serwisu www odbierane jest pozytywnie.

Nowe logo ProvidentNowe logo firmy pożyczkowej Provident

O pożyczce Provident słów kilka

Od niedawna każdy kto ma dostęp do Internetu może nie tyle złożyć wniosek, ale i otrzymać pożyczkę bez konieczności spotykania się z przedstawicielem firmy. W tym celu wystarczy:

  • podać swoje dane osobowe,
  • podać adres zamieszkania,
  • założyć konto,
  • podać swoje zarobki
  • obliczyć miesięczne koszty
  • zdradzić kilka informacji o zakładzie pracy.

Gdy te dane zostaną wprowadzone poprawnie, system od razu poinformuje nas o tym czy możemy liczyć na pożyczkę czy też nie. W sumie nic nowego, ale jednak spora zmiana dla pożyczkobiorców. Obecnie tego typu pożyczki oferowane są przez większość firm pożyczkowych udzielających typowych chwilówek.

A co z kosztami takiej pożyczki?

By dostać wspomniany tablet, należy wziąć pożyczkę na minimum 2000 zł. Chcąc sprawdzić czy firma nam jej udzieli wystarczy złożyć wniosek. Dzięki temu możemy wstępnie poznać koszty takiej pożyczki, a wyglądają one następująco:

  • pożyczka na 12 miesięcznych rat,
  • kwota do spłaty: 3 175, 92 zł
  • wysokość raty: 264,66 zł

Nie ma co ukrywać, że takie warunki na tle konkurencji wyglądają bardzo dobrze. Rata 265 zł wydaje się prosta do udźwignięcia przez budżet domowy, a kwota 2000 zł może posłużyć na niewielki remont czy zakup sprzętu RTV i AGD. Czy to jednak wystarczy by ponownie przekonać do siebie klientów, którzy zrezygnowali lub nie wzięli pożyczki ze względy na stare i niemodne zasady panujące w firmie? Według ekspertów chwilowo.pl, oferta wyraźnie da o sobie znać i przekona dużą grupę pożyczkobiorców. Dodatkowo nowa ustawa narzucająca maksymalne opłaty w chwilówkach będzie ku temu kolejnym powodem.

Dane liczbowe zaczerpnięto z: http://www.provident.pl

KONTAKT / AUTOR
Waldemar Sumorek
Reklama/kontakt z mediami
chwilowo.pl
662142666
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy